KONST / Litografier / Litografi 5486133
nr 548 6133
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Litografi, Signerad Carl Håge Häverö, Båtmotiv, 44x37
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:30:51
27/10 10:23:13
27/10 11:28:23
350 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö